Radi a hrdo podporujeme slovenskú tvorbu!

Pred časom sa portfólio našich hračiek a didaktických pomôcok rozrástlo o výrobky slovenskej firmy spod Tatier Korkii. Už ako názov spoločnosti napovedá, hlavnú úlohu tu zohráva korok. Ten je známy svojou ľahkosťou, odolnosťou, trvácnosťou a navyše patrí medzi obnoviteľné zdroje našej planéty.

Hračky a pomôcky, pre ktoré sme sa rozhodli my, rozvíjajú logické myslenie a kreativitu, podporujú rozvoj hrubej a jemnej motoriky, koordináciu oka a ruky, cibria detskú pozornosť, koncentráciu a trpezlivosť.

Veľmi pekne ďakujeme pani Janke Troppovej, zakladateľke značky Korkii – we think green, ktorá nám všetky tieto parádnosti do škôlky osobne priniesla a odprezentovala.

Srdečná vďaka patrí predovšetkým rodičom našich Elišky a Dášky Tučkových, ktorí nás s pani Jankou zoznámili a finančne podporili nákup týchto, medzičasom už aj deťmi obľúbených hračiek a pomôcok.

Viac fotografií hračiek a pomôcok od spoločnosti Korkii, ktoré nám robia aktuálne v škôlke radosť, si môžete pozrieť na našom škôlkarskom Facebook-u (preklik priamo tam nájdete aj tu na našom webe pri Kontaktoch)